У Львові голова обласної ради та начальник гарнізону відвідали поранених у зоні АТО, які проходять лікування у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону

Posted: 25.07.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , ,

Сьогодні, 25 липня, голова Львівської обласної ради Петро Колодій та начальник Львівського гарнізону генерал-лейтенант Павло Ткачук у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону відвідали військовослужбовців, які поранені у зоні проведення антитерористичної операції.
Спілкуючись із воїнами, які вже одужують, генерал-лейтенант Павло Ткачук зазначив, що держава докладає максимальних зусиль для відновлення здоров’я військовослужбовців.
Також він розповів про діяльність Львівського гарнізону, поцікавився проблемами, які хвилюють поранених. Зокрема військовослужбовці задавали питання щодо процедури оформлення посвідчень учасників бойових дій, допомоги у матеріальному забезпеченні бойових побратимів які перебувають у найгарячіших точках зони АТО. А один хлопець, який будучі студентом пішов добровольцем захищати суверенітет України, попросив начальника гарнізону посприяти у питанні здачі чергової навчальної сесії у вузі.
Голова Львівської обласної ради Петро Колодій звернувся до присутніх зі словами вдячності за їхній внесок у захист Вітчизни в найскладніший період сучасності. Він наголосив, що влада буде робити все необхідне для Збройних Сил України та її захисників.
Також пораненим передали набори необхідних речей.

Вадим БАКАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s