Велика подяка за підтримку та допомогу

Posted: 06.08.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, ,

З початком волонтерського руху на підтримку силових підрозділів, що беруть участь в антитерористичній операції на сході країни за чотири місяці на передові рубежі Донбасу вже доставлено сотні тонн життєво необхідних вантажів. Без сумніву, така суспільна підтримка залишає по собі лише позитивні емоції серцях й душах солдатів й ще раз, опосередковано, підтверджує одну із поширених християнських чеснот «… люби ближнього твого як самого себе».
Сьогодні, без перебільшення, можна стверджувати, що психологічну стійкість та здатність переносити високі нервово-психологічні навантаження у наших бійців підтримує на високому рівні, власне, безкорисна та постійна моральна й матеріальна підтримка всього Українського народу. Зокрема, представники ремонтно-евакуаційної групи окремого ремонтно-відновлювального полку розповідають, що без неї було б вкрай важко долати труднощі.
У літню спеку найбільш проблемним є питанням із забезпечення життєдіяльності, розповідає солдат-контрактник Андрій М. – Проте, завдяки небайдужим громадянам ми майже не помічаємо цього, адже до нас постійно прибувають машини із всім необхідним питною та мінеральною водами, продуктами харчування, необхідним обмундируванням, медикаментами й засобами гігієни.
За його словами вночі військовикам вже не холодно у компактних наметах та спальних мішках. А за допомогою доставлених на передову генераторів солдати мають можливість підзарядити мобільні телефони та поспілкуватися з рідними. Особливо їхні серця гріють дитячі малюнки та теплі материнські слова, написані на простих аркушах паперу вкладені до упакувань з допомогою.
В історичній повісті «Захар Беркут» видатний український письменник, поет, публіцист Іван Франко наголошує на необхідності загальнонародного єднання, вважаючи, що лише тоді можна досягти найвеличнішої мети.
Сила народу в його єдності, зазначає він. Лише тоді, коли ми разом — ми є великою, майже непереможною силою. З історії ми бачимо, що, лише об’єднавшись в одне ціле, можна здолати будь-якого ворога, навіть найсильнішого.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s