Лицар-охоронець зібрав на потреби Українського війська майже 90 тисяч гривень

Posted: 06.08.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, ,

Минулого тижня, у Львові, на площі Ринок перед входом до міської Ратуші було урочисто відкрито новітнє втілення міської легенди Лицаря-охоронця покликаного збирати пожертви на потреби силовиків, які беруть участь в антитерористичній операції на Донбасі.
З його допомогою, на сьогоднішній день, львів’яни, гості міста та мешканці закордоння пожертвували 82 тисячі гривень. На 52 тисячі вже закупили 11 приладів нічного бачення, один нічний приціл та потужний ліхтар. Організатори акції передадуть закуплені прилади різним військовим частинам.
Ми налаштовані закуповувати лише обладнання, яке вкрай необхідне нашим хлопцям, розповів співорганізатор акції голова обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Андрій Салюк.
– Дві зо два тому ми жартували, що можемо вивішувати тут карту світу. Тому що були випадки, коли люди телефонують своїм знайомим з Іспанії, з Італії, з Торонто і ті, за їхньою вказівкою, приходять, щоб пожертвувати гроші та отримати відзнаку з Українським гербом”, – доповнює свого товариша інший співорганізатор акції Іван Радковець.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s