Тернополяни відремонтували за власний кошт шість БРДМ і передали їх батальйону Територіальної оборони

Posted: 07.08.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

Шість броньованих розвідувально-дозорних машин відремонтували за стислі терміни мешканці Тернопільщини для потреб місцевого батальйону Територіальної оборони. Ці бойові машини надійшли у військову частину зі складів зберігання Збройних Сил України, проте через те, що вони довгий час не використовувалися вийшли з ладу усі резино-технічні вироби.

— Треба, щоб всі громадяни якомога більше допомагали армії. Бо від цього залежить доля наших дітей, країни, — каже Віктор Бельзецький, один з ініціаторів відновлення броньованої машини. — Ми звернулися в батальйон територіальної оборони, запитали що їм треба і яка допомога є для них першочерговою. Нам сказали: “чи є можливість відремонтувати БРДМ?”. Ми за два тижні відремонтували машину. Зараз привезли, щоб військові подивилися, на якому рівні він відремонтований, навіть вже протестували — 200 кілометрів наїздили по болоті. Купили також деякі запчастини для ремонту і паливо-мастильні матеріали.

Ремонтували кожну з машин близько півмісяця. Роботи було чимало: почистили від іржі, пофарбували, замінили запчастини. До Тернополя відновлені БРДМи їхали своїм ходом як нові.

Військовослужбовці позитивно оцінили заглик мешканців краю про допомогу та щиро вдячні їм за це.

— Зараз машини спроможні виконувати бойові завдання, вони усі приведені у бойовий лад. Якщо на ній нормальний водій, то вразити таку машину ворогові буде дуже складно, — зізнався водій-механік батальйону ТРО Вячеслав.

Відремонтовані в Кременці, Чорткові, Збаражі та Микулинцях БРДМи відправлять на південний-схід України, де зараз виконує бойове завдання Тернопільський батальйон територіальної оборони. Така бойова техніка вкрай необхідна військовослужбовцям, бо вони охороняють найбільш важливі об’єкти, несуть службу на блок-постах.

Василь Лабай.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s