Україна втрачає найкращих своїх синів

Posted: 07.08.2014 by rmclviv in Герої не вмирають!
Позначки:, , ,

Сьогодні, 7 серпня, Львів знову у жалобі. До місця останнього спочинку доставили капітана Кирила Андреєнка, який загинув 29 липня під час виконання спецзавдання у зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі. Того рокового дня хлопці з підрозділу Кирила прикривали відхід українських пілотів, які катапультувалися з підбитого військового літака. Терористи шалено прагнули захопити збитих льотчиків. Зав’язався запеклий бій. Не всім судилося з нього вийти живими…
Кирило Андреєнко у 2011 році закінчив Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Нагородою йому за бездоганне навчання став диплом з відзнакою й золота медаль найкращого вихованця. Після випуску він швидко адаптувався у колективі військових спецпризначенців і успішно почав будувати свою офіцерську кар’єру адже був у числі найкращих. Народився хлопець у сім’ї військовослужбовця у травні 1988 року в далекому російському місті Чита. Середню школу закінчив у Дніпропетровську, а у Львові знайшов своє кохання…
Відспівали загиблого у гарнізонному храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла. Поховали капітана Кирила Анреєнка на львівському меморіальному кладовищі «Личаківський цвинтар» на полі почесних поховань, де споруджено меморіал воїнам Української Галицької армії.
Попрощатися із українським героєм прийшли начальник Львівського гарнізону — начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук, міський голова Львова Андрій Садовий, Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд, близькі та рідні, бойові побратими, військовослужбовці Львівського гарнізону та численна львівська громада.
У прощальному слові начальник Львівського гарнізону зазначив, що важко, боляче і несправедливо, коли батьки хоронять своїх дітей і повідомив, що підготовлене клопотання до Міністра оборони України щодо присвоєння роті, де проходив навчання Кирило, почесного звання «Імені капітана Кирила Андреєнка».
— Кирило був справжнім другом, справжнім офіцером, відмінним командиром, одним із кращих командирів груп частини, сказав у своїй промові Олексій, представник військової частини, де проходив службу загиблий. — Кирило загинув у бою як чоловік, як офіцер, загинув разом зі своїми солдатами. Він був, є і буде для нас другом, братом…Спи спокійно брате. Пробач!
— Я пишаюся тим, що мій син був справжнім офіцером, захисником своєї Батьківщини! — сказала біля могили Кирила його мати Валентина Михайлівна.

Вадим БАКАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s