Нещодавно Президент України – Верховний Головнокомандувач ЗС України Петро Порошенко своїх Указом «Про відзначення державними нагородами України» нагородив орденом «За мужність» ІІІ ступеня кулеметника одного з підрозділів окремої механізованої бригади імені Данила Галицького ОК «Північ» солдата Дмитра Махова.
16 червня, механізований підрозділ, в якому проходить службу юнак-прикарпатець, отримав наказ здійснити марш й надати допомогу бійцям Національної гвардії України, які зав’язли в протистоянні з московськими найманцями в одному з районів Донеччини. Неочікувано для себе, на відносно спокійній ділянці маршруту, наші військові потрапили під обстріл московських найманців.
Вогнепальне поранення обличчя Дмитро отримав, напевне, одним із перших, однак й не подумав залишити своїх товаришів без вогневого прикриття. Хоча, як зізнається, він: «… кров так рясно залила одяг, що ледь не знепритомнів». Не зважаючи на нестерпний біль у правій скулі та напівсліпий від кровотечі військовослужбовець лише міцніше стиснув руків’я кулемета й не полишав поливати ворогів щедрими свинцевими потоками. Такі сміливі й рішучі дії контрактника дозволили особовому складу зайняти кругову оборону, організувати евакуацію загиблих та поранених бойових побратимів та, найголовніше дати гідну відсіч терористам.
Майже місяць знадобилося військовим спеціалістам Військово-медичного клінічного центру Західного регіону для того аби поставити до строю українського бійця. Наразі він перебуває в реабілітаційній відпустці у колі своєї сімї та мріє знову повернутися до своїх товаришів, які щодня відважно б’ються із терористами заради світлого майбутнього української держави.

Віталій ІВАНОВ,

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s