На Рівненщині для підготови до зими військових частин виділено 79 000 гривень

Posted: 14.08.2014 by rmclviv in Новини та події
У Рівненському, Сарненському та Дубенському гарнізонах Рівненської області працівники Квартирно-експлуатаційного відділу м.Рівного закінчують підготовку до опалювального сезону казармено-житлового фонду військових частин та установ Міністерства оборони України. Для виконання ремонтних і відновлювальних робіт, а також заміну комунікацій, з загального фонду було виділено 79 тисяч гривень.

Зокрема, у одній із військових частин працівники КЕВ замінили 240 метрів зовнішніх мереж теплопостачання, у іншій – провели заміну окремої ділянки повітряних ліній електропостачання. Також, в казармі, де проживають військовослужбовців строкової служби, військові комунальники виконали роботи поточного ремонту. До кінця серпня, за словами начальника Квартирно-експлуатаційного відділу м.Рівного підполковника Олега Падителя, буде замінено шиферний дах, закінчиться монтаж нового кабелю електропостачання. Також, в приміщенні казарми облаштували санвузол, адже до цього туалет був на вулиці. Для проведення усіх робіт використовуються сучасні матеріали і технології.

– Важливо сьогодні привести в порядок і зберегти казармено-житловий фонд, щоб підрозділи після повернення з антитерористичної операції змогли комфортно розпочати військову службу в умовах мирного часу, – підкреслив підполковник Олег Падитель.

А щоб було ще й тепло, то працівники КЕВ подбали про паливо для 13 відомчих котелень. Заготували достатню кількість дров, очікується поповнення запасу вугілля. На єдиній газовій котельні, як зазначає начальник працівники Квартирно-експлуатаційного відділу м.Рівного, вжито заходів щодо економії блакитного палива.

– Важливим досягненням є те, що вже черговий рік поспіль ми діємо без заборгованості за комунальні послуги в трьох гарнізонах, – уточнив підполковник Олег Падитель. – Ми, військові комунальники, робимо усе можливе, аби в межах відповідальності бути надійним тилом для бойових військових частин.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s