Військові ремонтники спільно з підприємцями відновили озброєння мінометної батареї, на черзі – протитанкові керовані ракетні комплекси «Конкурс»

Posted: 15.08.2014 by rmclviv in Новини та події

Ремонтна військова частина спільно із Спілкою підприємців Сарненщини відновлює озброєння і військову техніку для підрозділів Збройних Сил України, які залучені до антитерористичної операції на Донбасі.

Зокрема, члени організації придбали 32 акумуляторні батареї для протитанкових керованих ракетних комплексів «Конкурс». Також, для ремонту автомобільної техніки вони закупили три акумуляторні батареї, 40 літрів електроліту, гальмівну рідину, два робочі циліндри зчеплення, гуму на склоочисники, редуктор ВАЗ-2106, електроди, 4 автомобільні шини на КамАЗ, головний гальмівний циліндр, 48 свічок запалення, ремонтні комплекти, фарбу кольору хакі, розчинник. А на ремонтних фондах військової частини відбулося відновлення ОВТ.

– Завдячуючи цьому, відремонтували шість автомобілів ГАЗ-66 і КамАЗ. Підприємці передали нам також гідравлічний підйомник для переміщення вантажу, – зазначив командир ремонтної військової частини. – Спільно з такими ініціативними людьми ми підвищуємо якість і швидкість виконання робіт та направду наближаємо перемогу.

До слова, на базі автомобілів ГАЗ-66 транспортуються батальйонні міномети 120-мм, які входять до комплексу «Сані». Після відновлення техніки і озброєння відбувся тестовий марш бойових машин.

За словами командування частини, підприємець Станіслав Мичка надав безкоштовно фуру, а фірма «Вольтех» закупила 800 літрів дизельного пального, щоб озброєння до зони антитерористичної операції потрапило швидко й без затримок.

А місцевий волонтерський центр забезпечив учасників АТО продуктами харчування, засобами гігієни, питною водою тощо.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s