Державний Прапор України – символ сильної духом нації

Posted: 23.08.2014 by rmclviv in Знаменні події, свята
Позначки:, , ,

Сьогодні, з нагоди Дня Державного Прапора України у Львові відбулася урочиста церемонія підняття державного символу. Вже традиційно стяг замайорів навпроти будівель облдержадміністрації та обласної ради.
В заході взяли участь начальник гарнізону — начальник Академії Сухопутних військ ім. гетьмана П.Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук, тимчасово виконуючий обов’язки обласного військового комісара підполковник Олександр Тищенко, представники військових установ та окремих частин. Також у святкування взяли участь представники органів місцевої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, мешканці та гості міста.
Згідно ритуалу вшанування прапороносна група почесної варти Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного винесла полотнище Державного Прапора України до флагштоку під звуки Державного Гімну.
Виступаючи перед присутніми на зібранні голова Львівської обласної ради Петро Колодій зазначив, що нині цей символ відіграє дуже важливу роль у протистоянні проти російських найманців, терористів, сепаратистів, що відбувається на Донбасі.
– Кольори нашого Прапора все частіше можна побачити і за кордоном. Люди там збираються на підтримку українців, тримаючи в руках Державний Прапор України та співаючи наш Національний Гімн, – зазначив він.
Захід завершився проходженням роти Почесної варти урочистим маршем.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s