Військо Польське допомагає Збройним Силам України

Posted: 28.08.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , , ,

В Україну з Республіки Польща прибув гуманітарний вантаж. Як зазначали у прес-службі польського Міністерства оборони — це перша партія гуманітарної допомоги українській армії від сусідньої держави. Ця діяльність польських колег є результатом угоди, яка була підписана 14 серпня між двома країнами.
Гуманітарний вантаж перетнув українсько-польський кордон, пройшов розмитнення і прибув в одну із військових частин забезпечення Збройних Сил України.
За дорученням заступника міністра оборони України Олександра Ліщинського, з українського боку, допомогу приймав командир військової частини забезпечення ЗС України полковник Валерій Копішинський у присутності представника Війська Польського полковника Вальдемара Отрзонсека та заступника аташе посольства Республіки Польща в Україні капітана Александера Сухеника.
Як пояснив полковник Валерій Копішинський, зараз триває розвантаження гуманітарного вантажу.
— Польські колеги направили потрібні нам речі, — зазначив командир частини. — Серед них постільне приладдя: матраци, подушки, ковдри, простирадла та наволочки.
Слід відзначити, що матраци пристосовані для польових умов. Вони мають прорезинену підкладку, яка не пропускає вологу. Фактично, на такому матраці можна переночувати на голій землі, що в умовах бойових дій не є рідкістю. Загалом предметів постільної групи прибуло 10 тисяч комплектів. Також польські колеги надіслали близько 170 тонн житнього хлібу довготривалого зберігання. А «освіжити» буханець можна досить легко декількома способами: проваривши в окропі просто у двошаровій целофановій упаковці упродовж 30 хвилин, або ж півгодини запікати його у печі при температурі 100 градусів, знявши попередньо зовнішню обгортку, або у мікрохвильовці за декілька хвилин на максимальній потужності.
Загальна вага польської гуманітарної допомоги складає близько 280 тонн. Вона незабаром буде розподілена і вирушить далі за призначенням — у військові підрозділи, які найбільше її потребують.

Вадим БАКАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s