За книгу – тепловізор для армії!

Posted: 04.09.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , , , , ,

Упродовж двох днів, на Театральному майдані міста Луцька тривав благодійний книжковий ярмарок з метою підтримки волинян-бійців АТО.
Захід під гаслом «Книга ціною за життя» був організований з ініціативи ВОГО «Фундація розвитку громад». На розкладках у центрі міста продавали книжки українських літературних класиків та сучасних авторів, аби за виручені кошти придбати бійцям 1 батальйонної тактичної групи 51 окремої механізованої бригади тепловізор.
За два дні акції було зібрано 8073 гривні 80 копійок, продано близько 100 книжок. Літературу для організації благодійного ярмарку активісти громадського об’єднання збирали самотужки. Переважно це книжки українською мовою чи українських авторів. Понад 50 примірників принесли до представництва громадського об’єднання небайдужі лучани. Значну кількість книжок надало видавництво «Ключі» і підприємці з «Книжкового пасажу». Письменниця Світлана Олексеюк передала 30 примірників творів власного авторства. Окрім книжкового розпродажу, на Театральній площі писали солдатам листи. Загалом було зібрано 50 листів для солдатів, серед яких дитячі малюнки та слова підтримки від жінок.
Організатори акції відзначають, що мають намір продовжити цю ініціативу. Найближчими вихідними у Луцьку знову торгуватимуть літературою, щоби назбирати необхідну суму для закупівлі приладу.
Волинські волонтери дуже активно підтримують своїх земляків, які беруть участь у бойових діях в складі підрозділів ЗС України, НГУ та у лавах добровольчих батальйонів.
Зокрема, ще один тепловізор минулого днями волиняни передали для військовослужбовців 80-ї окремої аеромобільної бригади високо мобільних десантних військ. У складі цього з’єднання проходить службу чимало мешканців Волинської області, зокрема, ратнівчан. Придбало таке високовартісне і необхідне під час бойових дій обладнання керівництво СТОВ «Ратнівський аграрій».
– Від імені батьків військовослужбовців бригади щиро дякую за те, що вболівають за життя військовослужбовців, за долю України, директору Валентину Чернецькому і особливо інвестору підприємства Андрію Паннікову, – каже батько, житель села Комарове Віталій Олексюк, син якого Микола теж служить у 80омбр.
Незважаючи на те, що Андрій Панніков – громадянин Кіпру, росіянин за національністю, він є патріотом України і підтримує Українську армію та її солдатів. Уже неодноразово підприємство, його працівники закупляли бронежилети, інше військове спорядження для військовослужбовців, які нині боронять територіальну цілісність нашої держави.
Крім того, цього тижня волинські волонтери-активісти прийняли рішення створити центр волонтерської допомоги армії та родинам бійців АТО у місті Ковелі. Громадська ініціатива здійснюватиме централізовану допомогу сім’ям бійців у пошуку зниклих безвісті, визволенню полонених, координації лікування та транспортування поранених, поверненню загиблих додому, підтримка сімей тощо. У рамках об’єднання діятиме стаціонарний call-центр.

Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s