Рідним та близьким загиблих військовослужбовців Закарпаття виплачено 7,3 млн. гривень державної допомоги

Posted: 11.09.2014 by rmclviv in Герої не вмирають!
Позначки:, , ,

Станом на 11 вересня 2014 року Закарпатським обласним військовим комісаріатом освоєно 7,3 млн. гривень виділених з резервного фонду державного бюджету для проведення виплати одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців Збройних Сил України, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України.
Виплати проводилися у два етапи: під час першого кошти на суму 4,2 млн. гривень було виплачено рідним та близьким семи військовослужбовців, які загинули в боях з сепаратистами та їх найманцями, які посягнули на територіальну цілісність та недоторканість України; під час другого 3 млн. гривень отримали сім’ї ще п’ятьох військовослужбовців, які віддали своє життя виконуючи громадянський обов’язок перед державою.
Окрім цих виплат, рідним та близьким загиблих воїнів було додатково виділено та виплачено з обласного бюджету Закарпатської області по 100 тисяч гривень, – зазначив військовий комісар Закарпатського ОВК полковник Іван Васильцюн.
Порядок призначення і виплат одноразової грошової допомоги в разі загибелі або поранення військовослужбовця визначається постановою Кабінету Міністрів України № 975 від 25.12.2013 р.
Для отримання детальної інформації, порядку оформлення документів, консультацій щодо виплат передбачених постановою № 975 від 25.12.2013 р слід звертатися до Закарпатського обласного військового комісаріату за адресою: м. Ужгород, вул. Бородіна. 22 А.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s