НА БАЗІ МІЖНАРОДНОГО ЦЕНТР МИРОТВОРЧОСТІ ТА БЕЗПЕКИ АКАДЕМІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ІМЕНІ ГЕТЬМАНА ПЕТРА САГАЙДАЧНОГО ВІДБУЛАСЬ ЦЕРЕМОНІЯ ВІДКРИТТЯ УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКОГО ТАКТИЧНОГО НАВЧАННЯ «РЕПІД ТРАЙДЕНТ-2014»

Posted: 15.09.2014 by rmclviv in Міжнародне співробітництво
Позначки:, , , , , ,

Сьогодні, 15 вересня, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась офіційна церемонія відкриття масштабних українсько-американських тактичних навчань «Репід Трайдент – 2014». 
На плацу Центрального містечка МЦМБ вишикувались військовослужбовці з України, Сполучених Штатів Америки, Великобританії, Канади, Болгарії, Азербайджану, Латвії, Литви, Грузії, Німеччини, Республіки Молдова, Норвегії, Польщі, Румунії, Королівства Іспанія.
Під час виконання державних гімнів України та США на щогли підняли прапори цих країн. Прапор України піднімали військовослужбовці морської піхоти та Національної гвардії, які залучаються до навчання у складі українського контингенту, а прапор Сполучених штатів – бійці 173-ї парашутно-десантної бригади командування Сухопутних військ США в Європі.
Співкерівники навчань – з українського боку полковники Олександр Сивак, та з американської – полковник Фред Рензі, здійснили обхід підрозділів країн-учасниць та привітали військових з початком навчань.
– Цього року девіз навчань «Партнерство. Безпека. Мир» звучить, як ніколи актуально не лише для України, але й для усього людства, – звернувся до військовослужбовців полковник Олександр Сивак. – Наша держава сьогодні протистоїть агресору, який має одну з найпотужніших армій світу та  озброєний ядерною зброєю. Для того, щоб вистояти на передовій лінії оборони демократичних цінностей, нам важливо відчувати всебічну підтримку міжнародних партнерів.
Танцювальний колектив «Юність», у знак привітання учасників навчання виконав чудову українську народно-танцювальну композицію. Виступ хлопців та дівчат у яскравих національних костюмах зірвав бурхливі оплески представників армій різних країн.
Задумом «Репід Трайдінг-2014» є відпрацювання сумісних дій підрозділів країн-учасниць навчання з метою забезпечення готовності до виконання завдань у складі багатонаціональних сил.  Відпрацьовуватимуться питання рівносучасних викликів та загроз у сфері національної безпеки.  У минулі роки учасники навчання діяли за сценаріями, з практичними аналогіями яких зіштовхувались представники багатонаціональних миротворчих сил у Колишній Югославії, Республіці Ірак, Афганстані тощо.
Тематика цьогорічних маневрів передбачає планування і проведення операції зі стабілізації обстановки, підримання миру у визначеній зоні відповідальності у складі багатонаціональної батальйонної тактичної групи. Зокрема, заплановано практичне відпрацювання здатності підрозділів країн-учасниць діяти у відповідності до стандартів НАТО, які стосуються проведення миротворчих місій, тренування офіцерів різних країн до повноцінної роботи у складі штабу батальйонної тактичної групи. В контексті навчання будуть розглядатися окремі аспекти військово-цивільного співробітництва, як засобу стабілізації обстановки. Також накопичуватиметься досвід щодо організації та проведення заходів міжнародного військового співробітництва такого рівня.
Загалом, у навчанні беруть участь разом із українськими військовими близько 1200 військовослужбовців. Найбільша група – українська, яка складає близько 600 офіцерів та курсантів Академії сухопутних військ, Морської піхоти України та Національної гвардії України.
Серед закордонних учасників найбільша група від армії США – близько 200 осіб, представники Королівства Іспанія на військовий форум в Україні прибули вперше.
Навчання триватиме два тижні на різних ділянках військового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ. Під час практичних занять використовуватиметься майже 700 одиниць зброї та близько 150 військових автомобілів і бойових машин.

Прес-група “Репід Трайдент – 2014”

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s