Військові ремонтники налаштовані гідно виконати свій обов’язок

Posted: 16.09.2014 by rmclviv in аспекти бойової підготовки
Позначки:, ,

В окремому ремонтно-відновлювальному полку Озброєння Збройних Сил України, що дислокується на Львівщині, триває підготовка та бойове злагодження військових ремонтників. – В основному це військовозобов’язані-добровольці, із західних областей України, які мають досвід військової служби в армійських лавах, наймолодшому солдату 22 роки, а найстаршому – 54, – розповів заступник командира по роботі з особовим складом підполковник Олег Годованський.
– На сьогоднішній день триває їхній інтенсивний вишкіл: заняття з вогневої, тактичної, спеціальної підготовки. Під час нещодавнього виходу на полігон виконуючи навчальні вправи одні військовослужбовці відновили навички, а інші – набули практичного досвіду поводження зі штатною стрілецькою зброєю, – зазначив він.
За словами офіцера, врахувавши досвід АТО, до навчальної програми було уведено практичний курс медичної підготовки особового складу. Під час цих занять свої знання та вміння військовослужбовцям передають волонтери-медики Координаційного центру медико-психологічної допомоги військовим Львівської філії медичної служби Штабу національного спротиву. Під опікою досвідчених лікарів Костянтина та Наталії Іжицьких та Ірини Мельник ремонтники практично відпрацьовують ази безпечної евакуації поранених з поля бою, автомобільної техніки, БМП, танка та аспекти надання їм першої медичної допомоги. Окрім того, волонтери навчають їх вірно застосовувати медикаменти та вміст аптечок та обіцяють й надалі проводити такі майстер-класи.
До речі, волонтери медики передали військовим медичні розхідники для укомплектування індивідуальних аптечок: підсумки для аптечок, бинти, серветки стерильні пресовані, гемостоп, німесил, септифрил тощо.
Особливу увагу керівниками занять відведено й спеціальній підготовці. Зокрема, в межах інженерної підготовки обов’язковим завданням кожного відділення є набуття навичок облаштування бліндажа із траншейними сполученнями. Левову частку навчальних годин відведено й на практичне відпрацювання екіпажами ремонтних бригад елементів бойового розгортання та їх готовність до виконання завдань за призначенням із перевіркою інструментів, обладнання та агрегатів.
Всі військовослужбовці підрозділу налаштовані гідно виконати свій обов’язок на східних теренах нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s