Сьогодні 18 вересня, в рамках українсько-американських тактичних навчань «Репід Трайдент-2014» на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися тренування зведених підрозділів на різних ділянках полігону.
Так, військовослужбовці збройних Сил України, які представляють курсанти Академії Сухопутних військ та бійці Національної Армії республіки Молдова практикувались у виявленні вибухівки на визначеній місцевості. Метою практичних занять було віднайти на певній ділянці замасковані вибухові пристрої та пастки, після чого їх знешкодити. Варто відзначити, що тренування з військовими проводили досвідчені інструктори-сапери, які брали участь в зоні проведення АТО на Сході України та інших «гарчих точках» світу. Методичну і практичну допомогу у проведенні занять на цій навчальній ділянці також надавали фахівці спеціалізованого саперного підрозділу ЗС Канади, які вже четвертий рік поспіль беруть участь у тренінгах «C-IED» з учасниками серії навчань «Репід Трайдент»
– Під час польового виходу особлива увага приділяється новітнім видам вибухових речовин, – повідомив канадський інструктор сержант Батлер. – Сьогодні досить актуальною є робота військових саперів, адже саме від їх дій може залежати десятки людських життів.
На території поблизу базового табору багатонаціонального батальйону, що має кодову назву «Лізард», військові збройних сил Румунії відпрацювали правильність та послідовність дій на блок-посту. Зокрема іноземні колеги провели обшук людей, які проходили через умовний кордон, перевірили наявність документів та з’ясували іншу необхідну інформацію. Адже персонал, який виконує службу на стаціонарному або рухомому блок-пості окрім інших дій, виконує ще й завдання із розвідки та збору інформації. Цей елемент, як обов’язковий етап підготовки, передбачено у алгоритмах навчальних дій військовослужбовців миротворчих підрозділів.
Крім того румунські бійці відбили напад так званих терористів на військових прикордонного оточення. Контрнаступальними діями національного контингенту Румунії «банд формування», роль якого виконували бійці спеціального підрозділу під керівництвом майора Ігоря Хайло, було знешкоджено.
Керівник заняття на навчальній ділянці задоволений діями іноземців та переконаний, що лише чіткий алгоритм дій забезпечить професійно виконувати поставлені завдання.
– Моє завдання – навчити багатонаціональні військові контингенти правильно діяти на так званому «чек-поінті», – сказав молдовський інструктор-спостерігач майор Іон Козма. – Бійці повинні чітко подавати команди, фахово проводити обшук людей та рішуче реагувати на незаконне порушення межі території, що охороняється. Це загальностприйняті вимоги північноатлантичного альянсу, яких повинні дотримуватися усі країни-учасники.

Прес-група “Репід Трайдент – 2014”

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s