Сьогодні, 19 вересня, у рамках проведення Дня високоповажних осіб та преси, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Яворівському районі Львівської області, дії багатонаціональних підрозділів у ході українсько-американського тактичного навчання «Репід Трайдент – 2014» оцінили представники дипломатичних відомств, вище військове керівництво Збройних Сил України та країн, які беруть участь у цьогорічному навчанні.
Серед високопосадовців, зокрема, були командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Анатолій Пушняков, командувач Сухопутних військ ЗС США в Європі генерал-лейтенант Дональд Кемпбел, Секретар Сухопутних військ армії США містер Джон МакХью, командувач Командування Сухопутних військ НАТО генерал-лейтенант Фредерік Бен Ходжес. А також представники командувань збройних сил інших країн-учасниць та Київської асоціації військових аташе.
Дипломатичні кола представляли посол Великої Британії в Україні Саймон Сміт, Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба, почесні консули держав-учасниць навчання.
Поспостерігати за ходом навчання «Репід Трайдент – 2014» цього дня прибули представники від органів державної влади та керівників місцевого самоврядування голова Львівської обласної державної адміністрації Юрій Турянський, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, Загалом, близько 100 високоповажних гостей та близько сотні представників вітчизняних та іноземних мас-медіа.
Супроводжували гостей начальник Академії сухопутних військ імені гетьман Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук. А також співкерівники цьогорічного навчання «Репід Трайдент»: перший заступник начальника Академії сухопутних військ полковник Олександр Сивак та офіцер командування Сухопутних військ ЗС США в Європі полковник Альфред Рензі.
На початку візиту співкерівники ознайомили високоповажних гостей із організацією та порядком проведення «Репід Трайдент – 2014».
Після цього високопосадовці оглянули інфраструктуру Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Наступним кроком візиту було спостереження за ходом бойового злагодження багатонаціональних підрозділів на навчальних ділянках полігону. Зокрема, високим гостям продемонстровано правила та умови організації польового табору у відповідності до стандартів провідних країн світу. Керівник заняття на навчальному місці підполковник ЗС України Ігор Польцев розповів, яким чином здійснюється організація охорони та оборони важливих об’єктів та інфраструктури польового військового містечка. Та навіть продемонстрував на практиці алгоритми дій військовослужбовців у разі нападу на табір.
Згодом, високоповажні гості оглянули ще дві навчальних ділянки: «Обшук будівель» та «Протидія саморобним вибуховим пристроям». Слід відзначити, що загалом у контексті цьогорічного навчання військовослужбовці відпрацьовують широкий спектр завдань миротворчого характеру. Відбуваються заняття із проведення автомобільних колон, радіо тренування, тренінги з польової медицини, організації пересувних блок-постів тощо.
Завершився візит високоповажних осіб на навчання «Репід Трайдент-2014» брифінгом із представниками засобів масової інформації.
– Представники армій п’ятнадцяти країн тренуються зараз на території навчальних полів Міжнародного центру миро творчості та безпеки. Це ознака єднання націй навколо ідей збереження миру та стабільності у всьому світі, – відзначив під час брифінгу командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Анатолій Пушняков. – Ми відчуваємо підтримку міжнародної спільноти у векторі захисту нашої територіальної цілісності та суверенітету. І докладемо максимальних зусиль для продовження конструктивної та продуктивної роботи у цьому напрямку.
Відповідаючи на запитання журналістів, командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Анатолій Пушняков відзначив, що такі навчання надають українським військовим можливість вивчити досвід збройних сил різних держав, щоб потім впроваджувати сучасні методики у підготовці наших підрозділів. Представники США підкреслили, що Україна та її збройні сили користуються значним міжнародним авторитетом та підтримкою світової спільноти. Внесок України у справу протидії світовим загрозам та викликам не залишається поза увагою, і отримав значну підтримку на міжнародній арені, що слугує запрошенням країні для подальшої інтеграції у світові інституції.
Також високоповажні гості ознайомилися із навчально-матеріальною базою Академії сухопутних військ у пункті постійної дислокації.

Прес-група “Репід Трайдент – 2014”.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s