Військові комісаріати приступили до формування загонів оборони та рот охорони в особливий період

Posted: 22.09.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , ,

Районними військовими комісаріатами Львова розпочато роботу з формування загонів оборони та рот охорони для захисту обласного центру в особливий період.  Як розповів ТВО військового комісара Личаківсько-Шевченківсько-Залізничного об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Владислав Заришняк до комплектування таких формувань залучатимуть громадян-добовольців віком від 18 до 60 років, шляхом укладання контрактів на проходження служби у військовому резерві.

– Ці підрозділи підпорядковуватимуться військовим комісарам та до участі в АТО не плануватимуться. Основним завданням цих підрозділів визначено: розгортання та несення служби на блокпостах, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, підтримання безпеки та порядку у районах, – зазначив він.
Всім бажаючим слід звертатися за адресою: м. Львів, вул. Батуринська, 2 (вхід з вул. Клепарівська, 22) Личаківсько-Шевченківсько-Залізничний ОРВК та Галицько-Франківський ОРВК . Контактна особа – майор Вадим Худолей: (050) 431-51-22; (067) 592- 08-73.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s