Присягаю ніколи не зрадити Українському народові!

Posted: 22.09.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:,

У новоствореному ремонтному підрозділі окремого ремонтно-відновлювального полку Озброєння Збройних Сил України, що дислокується на Львівщині відбувся урочистий ритуал складання Військової присяги на вірність Українському народові.
– Цей день для нашої військової частини, є унікальним, адже вперше у строю новобранців ми бачимо не юнаків, а зрілих, досвідчених чоловіків. Ці призвані до лав Збройних Сил у вересні цього року воїни, свого часу вже скуштували смак «солдатського хліба». Тому, сьогодні для них слова «… урочисто присягаю Українському народові завжди бути йому вірним і відданим, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність, сумлінно і чесно виконувати військовий обов’язок» є не просто красними гаслами, а викарбуваними в серці життєвим досвідом – цінностями, зауважив під час спілкування заступник командира частини по роботі з особовим складом підполковник Олег Годованський.
З цієї нагоди військових привітали не лише рідні та близькі, а й учні місцевих загальноосвітньої школи №4 та школи І-ІІІ ступенів №2 імені Маркіяна Шашкевича.
– Дорогі солдати Української Армії! Мама розповіла мені, що Ви захищатимете нашу Україну, а отже і нас всіх. Я дуже хочу і прошу вас, щоб Ви повернулися додому живими, – звернулася до всіх учениця 3-Б класу Юлія Сливак.
Позатим дівчата та хлопці старших класів подарували кожному військовослужбовцю освячені вервечки, які вони самі зробили та передали листи і малюнки із побажаннями швидшого повернення додому.
Насамкінець настоятель храму Блаженного Миколая Чарнецького о. Михайло благословив військових та окропив їх свяченою водою на добру службу в Збройних Силах України.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s