«Репід Трайдент – 2014»: День дружби, спортивне свято та концертні програми чекали на вихідних учасників навчання

Posted: 22.09.2014 by rmclviv in Міжнародне співробітництво
Позначки:, , , , ,

Відразу декілька культурних подій було презентовано увазі учасників українсько-американського тактичного навчання «Репід Трайдент-2014» упродовж вихідних днів.
Зокрема, ввечері 19 вересня, до Міжнародного центру миротворчості та безпеки, завітав український фольклорний ансамбль «Калина» під керівництвом Валерія Дебелого. До уваги міжнародної публіки артисти представили добірку із українських народних пісень та танців. А у суботу, 20 вересня, солдати та офіцери багатьох країн ознайомились із творчими доробками відразу трьох колективів військових музикантів.
У клубі військового містечка «Центральний» відбувся концерт за участі творчого колективу Національного президентського оркестру, директор — заслужений діяч мистецтв України полковник запасу Іван Москаленко. Зі сцени лунали українські народні пісні, класичні твори, музичні попурі у виконанні солістів ансамблю, серед яких чимало лауреатів та переможців всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Сольні виступи артистів та різні класичні композиції під керівництвом художнього керівника оркестру — народного артиста України Анатолія Молотая — супроводжувалися вдячними оплесками глядачів.
Директор Національного президентського оркестру — заслужений діяч мистецтв України полковник запасу Іван Москаленко відзначив, що вони відвідують навчання у рамках всеукраїнського туру в підтримку нашої армії.
У другій частині суботньої концертної програми на полігоні виступили артисти Академічного ансамблю пісні та танцю ЗС України. За словами заступника начальника Академічного ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України з виховної роботи підполковника Югіни Вітвіцької, до концертної програми увійшли різноманітні вокальні композиції, в яких оспівується краса та велич рідного краю, любов до Батьківщини, мужня професія військового.
— Кожну нашу концертну програму ми намагаємося урізноманітнити новим репертуаром, цікавими режисерськими рішеннями, — говорить підполковник Югіна Вітвіцька. — Творчий доробок колективу, досвід кожного з артистів дозволяє на належному рівні проводити найрізноманітніші концерти незалежно від складності виконання вокальних, хореографічних чи музичних композицій. І, звичайно, підлаштовуємося під аудиторію, намагаємося передбачити їхні уподобання, смаки. Усі вокальні номери виконувалися «на живо». Майже кожен виступ доповнювала хореографічна композиція у виконанні балетної групи. Лірична й пристрасна музика, вокальні сольні номери та танцювальні виступи не залишили байдужими нікого. Кожен із номерів завершувався бурхливими оплесками, а по завершенню концертної програми вдячні глядачі, засвідчуючи своє захоплення виступами творчого колективу заслуженого Академічного ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, аплодували стоячи.
Завершив концертну програму вечора відпочинку виступ Вокально-інструментального гурту Командування Сухопутних військ США в Європі, ґка представтла добірку сучасних популярних ритмів, попурі з джазових та блюзових мелодій тощо.
А в неділю, 21 вересня, учасники навчання отримали нагоду зійтися у спортивних змаганнях. Настільний теніс, футбол та міні-футбол, баскетбол та волейбол, перетягування каната тощо. Змагання організовувались у командній першості. Честь України відстоювала збірна курсантів Академії сухопутних військ, Морської піхоти та Національної гвардії. Українським хлопцям не було рівних у перетягуванні каната. Першими у баскетболі і волейболі стала збірна Литви. У футболі перемогли військовослужбовці збірної команди Румунії. Чемпіонський титул у настільному тенісі виборов курсант Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Віталій Божок. А найсильнішим у пауер-ліфтингу став канадієць капітан Марк Вассон.
Після спортивних змагань військовослужбовці мали нагоду ознайомитися із історичною частиною славетного міста Лева. А американські військові музиканти з вокально-інструментального гурту у центрі міста біля пам’ятника Тарасові Шевченку дали концерт популярної музики для мешканців Львова. Кожна їхня пісня зривала шалені оплески городян. З кожною хвилиною глядацька аудиторія на майдані біля пам’ятника українському кобзареві дедалі більшала. І слід відзначити, що американські військові музиканти були здивовані, що пересічні городяти та гості Львова розуміють англійську, і їм непотрібні послуги перекладача для спілкування із вдячною публікою.

Прес-група «Репід Трайдент – 2014».

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s