Учасники АТО провели урок мужності

Posted: 23.09.2014 by rmclviv in Військово-патріотичне виховання
Позначки:, ,

Представники силових структур, які брали участь в антитерористичній операції, провели урок мужності для учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Маркіяна Шашкевича, що на Львівщині. У гості до старшокласників завітали військовослужбовці-ремонтники окремого ремонтно-відновлювального полку Озброєння Збройних Сил України та представники Національної гвардії України.
— Наші ремонтно-евакуаційні групи з перших днів антитерористичної операції виконують завдання з евакуації, ремонту та відновлення всіх видів військової техніки та ракетно-артилерійського озброєння, що зазнали ушкоджень в боях з сепаратистами та їх проросійськими найманцями, — розповів заступник командира батальйону з озброєння.
Офіцер зазначив, що досить часто військовим доводилося працювати у вкрай важких умовах.
— За досить короткий час нами було освоєно виготовлення багатьох запчастин у польових умовах. До прикладу, складно було ремонтувати двигуни бойових машин піхоти, складові яких раніше експортувалися з Росії. Набутий досвід показав, що ми справляємося власними силами і ці складові від агресора нам вже непотрібні, — повідомив офіцер.
Виступаючи перед присутніми інший офіцер ЗС України продемонстрував фото із життя ремонтників на Донбасі.
— Розуміючи, що від якості та фаховості проведення ремонтних робіт залежить життя бойових побратимів, військовослужбовці нашої частини роблять все можливе, щоб техніку та озброєння якнайшвидше поставили в стрій готовими до застосування за призначенням, — розповів він.
Школярі подарували військовим пам’ятні блокноти на згадку. А офіцери запросили старшокласників відвідати військову частину, щоб учні ознайомилися зі штатним озброєнням та військовою технікою, яка використовується у Збройних Силах України для евакуації та ремонту.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s