Учасники міжнародного тактичного навчання «Репід Трайдент-2014» практикувались у встановлені блок-постів на марші

Posted: 23.09.2014 by rmclviv in Міжнародне співробітництво
Позначки:, , , , ,

В ході українсько-американського тактичного навчання «Репід Трайдент – 2014», що тривають на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулось практичне тренування на марші зведеної роти «Дельта». Взвод курсантів АСВ, бійці Національної армії Республіки Молдови та Війська Польського обладнували рухомі та стаціонарні блок-пости на території зачищеній від незаконних збройних формувань.
За легендою навчання, розвідувальний підрозділ зі складу роти прочісував визначену територію попереду руху колони бойової техніки та забезпечував її просування за маршрутом. На підозрілих ділянках військові перевіряли дорогу та підступи до неї на наявність мін та інших небезпечних вибухових речовин. Крім того, розвідники успішно відбили напад диверсійних груп із засідок.
За словами чергового передового табору «Лізард», національні контингенти професійно встановили та обладнали блок-пости і запобігли прориву незаконних бандформувань на контрольовану територію.
— Кожен «чек-поінт» іноземні підрозділи обладнаали згідно стандартів НАТО, — повідомив офіцер Національної армії Азербайджану капітан Рахім Хусейнов. — «Дельтівці» охороняли визначений сектор за допомогою української бронетехніки, та стрілецької зброї. Терористи могли наступати в будь-який момент і з будь-якого боку, тому військові встановлювали інженерні загородження та мінували небезпечні підступи до блок-постів.
Варто додати, що українські військові отримують хорошу польову практику під керівництвом досвідчених українських та іноземних інструкторів. Усі тренування та вправи задумані з максимальним відтворенням випадків, які мають місце в ході проведення антитерористичної операції на Сході України.

Прес-група “Репід Трайдент – 2014”.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s