На базі Львівського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом відбулася урочиста церемонія відкриття 350-годинного курсу “Менеджмент готельного та туристичного бізнесу” (НАТО) та випуск групи слухачів, які впродовж трьох місяців у пообідні години вивчали англійську мову. Варто зазначити, що навчанням військовослужбовців гарнізонів Західного регіону, які планують в майбутньому звільнятися у запас з військової служби та членів сімей військових, на безкоштовній основі опікується громадська організація «Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців».
В урочистостях взяли участь менеджер Програми “НАТО-Україна” Крістофер Штаудт, виконавчий керівник Проекту «НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців» Олександра Огороднікова, директор вищевказаної громадської організації Андрій Рой, представник Шевченківської районної адміністрації міста Григорії Нівєвський, представники міжнародної організації «Британська Рада», громадських організацій.
Як розповів Крістофер Штаудт цього року міжнародна програма НАТО-Україна отримала нові перспективи для подальшого розвитку.
– Хочу привітати тих з вас, хто починає навчатися і, звісно – випускників. Коротко розповім про нашу спільну діяльність. Співпраця розпочалася з 1997 року в межах «Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору». Перший курс «Англійська мова» відбувся у столиці вашої держави, а вже потім, з роками, ми постійно удосконалювали програму і за всі ці роки до 7 тисяч військового персоналу отримали наші сертифікати про навчання у 56 містах України.
Не зважаючи на складні воєнно-політичні обставини, які зараз спостерігаємо в Україні нам вдалося цього року забезпечити близько 750 місць для навчання у визначених військових гарнізонах.
Нещодавно, на Саміті НАТО в Уєльсі (Великобританія) було оголошено добру новину про те, що Королівство Норвегія готове взяти на себе роль головного розпорядника одного з трастових фондів, з якого, власне і відбуватиметься, в перспективі, надання акумульованих коштів країн-донорів на створення цілісної системи, що буде інтегрована в програму соціальної адаптації військовослужбовців, яка проводиться спільно Міністерством оборони України та Міністерством соціальної політики України, – зазначив він.
Слід додати, що під час курсу “Менеджмент готельного та туристичного бізнесу” слухачі отримають необхідні знання для роботи менеджера у сфері готельного та туристичного бізнесу, а також важливу економічну та аналітичну інформацію необхідну для заснування власної справи.
Натомість випускники курсу «Англійська мова» склавши іспити отримали сертифікати та дипломи, а також навички спілкування іноземною мовою за класифікацією А1, А2, В1.2.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s