У Рівненському гарнізоні військовослужбовці взяли участь в акції «Всі від великого і до малого підтримаємо захисника свого!»

Posted: 24.09.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

Днями воїнів однієї із військових частин Рівненського гарнізону відвідали учні Новолюбомирського НВК «школа-ліцей» з програмою присвяченою Всесвітньому Дню Миру. Для оборонців Вітчизни школярі приготували спортивно-розважальні конкурси та концерт. Так, разом із маленькими українцями, військовослужбовці долучились до акції «Всі від великого і до малого підтримаємо захисника свого!», ініційованої командою лідерів учнівського самоврядування Новолюбомирського НВК.

– Військовослужбовці спільно з учнями виконали комплекс фізкультурних вправ, – розповів заступник командира військової частини по роботі з особовим складом. – Продовження заходу відбулось в клубі військової частини. Оплесками зустріли присутні виступ юних барабанщиць та шкільної команди «Ритм» з програмою «Здорова нація – сильна нація». Також в програмі прозвучав віночок українських та сучасних патріотичних пісень, виконані танцювальні композиції.

По завершенню заходу військові подякували школярам Мельничук Яні та Катерині, Яремчук Марині та Інні, Тимчук Дарині та Артему, Вітрук Дмитру та Анастасії, Михальчук Юлії, Шапка Антоніні, Яремчук Яні, Славінській Іванні, Данилюк Олені, Тишкуну Віталію, Івченко Аліні, Дячук Яні за свято. Захід завершився віршованим рядком:

«Слова палкі, мелодія врочиста…

Державний Гімн ми знаємо усі.

Для кожного села, містечка, міста –

Це клич один з мільйонів голосів.

Це наша клятва, заповідь священна.

Хай чують друзі й вороги,

Що Україна вічна, незнищенна,

Від неї ясне світло навкруги».

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s