В Ужгороді, з обласного бюджету виділили кошти на підтримку родин військовослужбовців, які загинули під час АТО

Posted: 01.10.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , ,

В Ужгороді, на сесії обласної ради прийнято рішення про внесення змін і доповнень до Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на поточний рік. З цією метою депутати ініціювали виділення 5 мільйонів гривень з обласного бюджету. Частину вищевказаних коштів запропоновано направити з обласного бюджету на підтримку військовослужбовців, які отримали поранення в зоні АТО та родин військових, які загинули в боях з сепаратистами.
Варто зазначити, що цьому рішенню передувало засідання постійної комісії облради з питань праці, зайнятості та соціального захисту, під час якого було погоджено надання матеріальної допомоги вісьмом сім’ям загиблих військовослужбовців із Закарпаття, які брали участь в АТО. Кожній родині буде виплачено по 100 тисяч гривень. Подібну допомогу в області вже отримали тринадцять родин загиблих військових.
Також під час засідання було обговорено питання щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО. На цей час 174 військових вже подали заяву на їх отримання, 74 з яких вже отримані. Варто зазначити, що для родин, рідні яких загинули під час проведення АТО, документація на земельні наділи виготовляється безкоштовно.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s