… Повертайтесь скоріше додому

Posted: 01.10.2014 by rmclviv in Військово-патріотичне виховання
Позначки:

В Ужгородській середній загальноосвітній школі №1 відбулася зустріч військовослужбовців – учасників АТО та волонтерів закарпатського руху підтримки військовослужбовців із учнями молодших та старших класів. У спілкуванні взяли участь представник об’єднаного міського військового комісаріату майор Петро Невеселий, волонтер Ірина Зотова, директор навчального закладу Еріка Черкашина. 

Як розповіла на початку уроку класна керівниця 3-Б класу Марина Манзулич до цієї зустрічі її вихованці готувалися з високою відповідальністю.

‑ З власної ініціативи та за підтримки педагогічного колективу школи мої учні почали акцію збору для військовослужбовців-закарпатців солодких гостинців. А потім усі разом вирішили, що до снаги зібрати ще  й… теплі шкарпетки, патріотичні браслети, ліки, засобі особистої гігієни, малюнки та листи.

У свою чергу майор Петро Невеселий, який брав участь в антитерористичній операції на Луганщині не лише поділився зі школярами своїми враженнями та аналізом ситуації, що склалася на сході країни, а й запевнив їх в тому, що усі пакунки, сповнені чистої енергетики, щирих дитячих посмішок та гасел-прохань: «повертайтесь скоріше додому» найближчим часом надійдуть землякам, які стоять на сторожі миру, територіальної цілісності та недоторканності нашої держави.

– Приємно відчувати підтримку Українського війська мешканцями нашого краю: школярами, вчителями, волонтерами і, загалом, усією нашою мультикультурною спільнотою. Така допомога та творчість принесуть нашим бійцям на передовій тепло ваших сердець, яке зігріє їхні душі та піднімуть бойовий дух.

На численні питання школярів відповіла під час Уроку мужності й пані Ірина Зотова. Яка, педагог за освітою, весь свій вільний час, як і чимала когорта інших закарпатських волонтерів, присвятила допомозі військовослужбовцям силових структур, які перебувають в зоні АТО.

Насамкінець спілкування викладачі висловили впевненість в тому, що молоде покоління українців ростиме справжніми патріотами. За словами Марини Манзулич вже сьогодні вони розуміють, що їх, в першу чергу, моральна підтримка вкрай необхідна сьогодні військовим.

Юрій ЛОМАКІН.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s