У Львові, в межах реабілітаційного комплексу заходів для військовослужбовців, які отримали посттравматичні психологічні розлади під час перебування у зоні АТО та з метою відновлення їхніх психічних та фізичних сил на базі Військово-медичного клінічного центру Західного регіону налагоджено тісну співпрацю із мистецькими колективами. Так, нещодавно перед пацієнтами медичної установи виступили Національний президентський оркестр та творчі колективи Центру творчості дітей та юнацтва Залізничного району міста Лева. За власної ініціативи та підтримки керівництва медичної установи артисти подарували бійцям та їх гостям феєрверк позитивних емоцій.

Під час виступу творчого колективу Національного президентського оркестру на відкритому майданчику прозвучали і українські народні пісні, і класичні твори, а також музичні попурі. До речі, у складі цього різножанрового творчого колективу 62 виконавці на духових інструментах і 38 – на струнних інструментах. Це дозволяє мати духовий, камерний, симфонічний, естрадно-симфонічний оркестри. Сольні виступи артистів та різноманітні класичні композиції під керівництвом художнього керівника оркестру – народного артиста України Анатолія Молотая – супроводжувалися вдячними оплесками глядачів.

Варто зазначити, що виступ цього колективу відбувся у рамках Всеукраїнського туру на підтримку Українського війська.

Продовжилася музична зустріч в клубі медичної установи виступами дорослих і дитячих колективів та солних виконавців. Зокрема, модерн-балет Оксани Лань «Акверіас» представив хореографічні композиції «Діти нашої країни», «Бешкетники», сольні «Червона шапочка», «Трубадурочка», «Веснянка» ‑ хореографічні композиції «Веселі курчата», «Співаночка». Гурт «Вишиваночка» виконали знані в народі пісні «Зелений гай», «Сонечко».

Також представники різних областей, які наразі проходять лікування на Львівщині змогли оцінити майстерність циркових артистів під час парного жонгляжу, сольного жонглювання, пластичного етюду й еквілібру на котушках. А ще послухати наживо неперевершеного барда Володимира Партику та відому не лише в галицькому краї поетесу, композитора і співачку Наталку Самсонову.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s