Командувач військ оперативного командування “Північ” генерал-лейтенант Ігор Колесник зустрівся з волонтерами і меценатами

Posted: 07.10.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,
У Рівному, в управлінні оперативного командування «Північ» під головуванням генерал-лейтенанта Ігоря Колесника відбулася зустріч особового складу з волонтерами і меценатами Рівненщини.

Під час зустрічі командувач військ ОК «Північ» зазначив, що без підтримки волонтерів було б складно досягнути успіхів під час проведення антитерористичної операції на сході країни. Небайдужі українці передають військовослужбовцям на передову форму, допомагають лагодити військову техніку та закуповують спецзасоби.

— Навіть коли йдеш на обід, а там замість звичної каші є домашні «смаколики» — це неабияк приємно та підіймає моральний дух, адже розумієш, що в цей час тут з тобою думками і молитвами сотні тисяч людей, — сказав генерал-лейтенант Ігор Колесник. — Ми пам’ятаємо ім’я кожного небайдужого, хто з перших днів конфлікту допомагав ставити армію на ноги і хто з нами поруч сьогодні. Ви також робите подвиг і ми це високо цінуємо, — додав він та висловив сподівання, що волонтерський рух буде тільки посилюватися.

— Краще забезпечене військо — сильніше військо. Ми докладатимемо усіх зусиль, щоб українці продовжували вірити в нашу незламність і підтримували нас, — зауважив генерал-лейтенант Ігор Колесник.

На завершення зустрічі командувач військ оперативного командування «Північ» подякував усім, хто допомагає армії і вручив волонтерам і меценатам грамоти та подяки.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s