«Зимівники» для військових

Posted: 15.10.2014 by rmclviv in озброєння та військова техніка
Позначки:,

На виконання доручення Президента України — Верховного Головнокомандувача ЗС України Петра Порошенка особовий склад армійських підрозділів, що задіяні в проведенні антитерористичної операції, ведуть підготовку до сезонного похолодання та облаштовують зимові приміщення.
— Для мобільних ремонтних груп вже визначено місця їх зимового розташування, — розповів заступник командира з озброєння окремого ремонтно-відновлювального полку підполковник Андрій Бойко.
Варто зазначити, що підготовка зимових квартир відбувається з дотриманням вимог чинного законодавства України — виконанням санітарно-епідеміологічних норм, укладанням договорів із балансоутримувачами фондів з відшкодування вартості послуг водопостачання, електричної енергії.
— Зараз проводимо активне переміщення особового складу і техніки на «зимівники». Однак хочу наголосити, що плановий ремонт та відновлення бронетанкової, автомобільної техніки і ракетно-артилерійського озброєння відбувається без зривів, — зазначив офіцер.
Варто зазначити, що місцева влада всіляко сприяє українським військовим та надає посильну допомогу. Так, в одному з районів у найкоротші строки було підготовлено місце для відпочинку та харчування особового складу однієї з таких мобільних ремонтних груп. Коштом місцевого бюджету виконано низку будівельних робіт: прокладено каналізаційну мережу, підготовлено сховища для проведення якісного ремонту техніки та озброєння.
Не забувають про воїнів-ремонтників, які несуть службу в зоні АТО, й територіальні громади. Зокрема, мешканці Золочівщини Львівської області нещодавно доправили на передову прилади для обігріву.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s