Мистецький бальзам для душі

Posted: 16.10.2014 by rmclviv in Захисник Батьківщини!
Позначки:, , , , ,

Волонтери продовжують допомагати та не залишають наодинці з проблемами військовослужбовців, які отримали поранення, травми та хвороби під час антитерористичної операції на сході країни. Так, учасники танцювального клубу «Грейс» та вокальної студії «Лодомир» з Володимира-Волинського, Волинської області презентували концертну програму в нашій медичній установі.
Першими на звуки мелодії завітали на зігріті теплом бабиного літа доріжки відпочинкової території злетілися… голуби. А вже до них доєдналися родичі, близькі, які приїхали відвідати своїх воїнів з усіх куточків країни і, власне, військовослужбовці, яким дозволено пересування територією за медичними показниками.
За мить над імпровізованою сценою зазвучали, наповнюючи світ радістю, прекрасні мелодії і перенесли всіх присутніх в інший світ, в якому немає війни, болю, сліз. І якщо спочатку в повітрі бриніла напруженість, то до завершення вже всі аплодували та підтанцьовували. Навіть вікна медичної установи стали цього разу глядацьким залом.
Заключним акордом зустрічі за традицією стало виконання Державного Гімну України. а після концерту всі охочі скуштували коровай, привезений з фестивалю «Коровай сузір’я», а військовослужбовці отримали подарунки від дітей.
Варто додати, що активну допомогу з організації поїздки та проведенні концерту надало “Об’єднання Активіст”, в особі Костянтина Зінкевича та Олега Шипелика.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s