«Діти об’єднують Луганщину»

Posted: 17.10.2014 by rmclviv in відлуння події
Позначки:, , , ,

Військовослужбовці Збройних Сил України, які виконують завдання за призначенням у Луганській та Донецькій областях ведуть активну співпрацю з органами місцевої влади та самоврядування, а також беруть участь у різноманітних суспільних заходах. Так, у місті Сватово, Луганської області, яке зараз перебрало на себе функції обласного центру, в Народному домі «Сватова-Лучка» відбувся VI відкритий Свістуновський фестиваль поезії Т.Г.Шевченка «Діти об’єднують Луганщину». На це свято зібралися представники з Луганщини, Харківщини, вихідці з Умані, Львова, Києва. Також участь в ньому взяли почесні гості: учасники Євромайдану, військовослужбовці, українці-патріоти з тимчасово захоплених терористами територій області та волонтери.
Власне, творчо обдарована молодь змагалася у трьох номінаціях: виразне читання творів Кобзаря (соціально-політичні мотиви); виразне читання творів Кобзаря (ліричні мотиви); виразне читання поезії про Тараса Шевченка, Україну, рідну мову, рідний край.
А найкращих визначило кваліфіковане журі на чолі із професором, деканом Львівського національного університету ім. І. Франка, Ярославом Герасимом. Варто зазначити, що цього року вміння поділитися Тарасовим словом оцінювали й представники силових структур. Зокрема, Збройні Сил України представляли харків’янин підполковник Микола Кухтін та галичани майор Назар Бочан, військовий капелан отець Роман. Вони не лише брали участь в оцінюванні конкурсантів, а й розповіли аудиторії про заходи, що відбуваються в межах антитерористичної операції, етапи виконання Мирного плану в області. Також відповіли на численні запитання щодо життєдіяльності військових підрозділів та Українського війська загалом. А ще військові щиро подякували сватівчанам за підтримку та допомогу.
Бурхливими оплесками вітав зал виступи «Героїв нашого часу», які сьогодні творять історію, держави. Ціною власного життя протистоять терористам та бандитам, які зазіхають на нашу неньку-Україну. Виборюють кожен сантиметр її землі, єднаються і допомагають патріотам, тих, хто розуміє — лише у єдності сила нації.
– Переможці номінації отримали дипломи, «Кобзарі», грошові премії у 700, 600, 500 грн та подарунки для своїх шкіл. Також цього дня були нагороджені подарунками та грошовими преміями учні районної школи мистецтв за перемогу у виставці, що була присвячена творчості Т. Шевченка. А також учасники параду вишиваноу, щ овідбувся в межах виствки декоративно-прикладного мистецтва, – розповів командир ремонтно-відновлювального батальйону підполковник Микола Кухтін.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s