Військові комісаріати керуються виключно вимогами чинного законодавства

Posted: 20.10.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:,

Напередодні позачергових виборів народних депутатів до Верховної Ради України активізувалося використання «брудних» технологій. Зокрема, останніми днями на території Закарпатської області з очевидною метою дестабілізації виборчого процесу розповсюджуються чутки щодо затримання осіб чоловічої статі та їх подальшої примусової відправки для проходження служби в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни. Підґрунтям для такої відвертої брехні є сумнівне твердження про затримання військовозобов’язаних та юнаків призовного віку спільними патрулями силовиків безпосередньо на виборчих діяльних в день волевиявлення. З метою об’єктивного інформування громадян краю Закарпатський обласний військовий комісаріат офіційно повідомив, що наразі відбуваються лише заходи з призову громадян на строкову військову службу. Також у зверненні зазначено, що на цей час призов військовозобов’язаних за частковою мобілізацією не відбувається.– Дійсно, з 1 жовтня розпочали роботу районні та міські призовні комісії, під час яких проводиться медичний огляд призовників з метою визначення їх придатності до проходження військової служби, уточнюються облікові дані щодо їх права на отримання відстрочки від призову на строкову військову службу. Жодних відправок для проходження строкової служби до лав Збройних Сил України на даний час не відбувалося та не планується. Більше того, обласний призовний збірний пункт не розгортався, – розповів обласний військовий комісар полковник Іван Васильцюн.
За словами офіцера на сьогоднішній день єдина можливість зголоситися на військову службу передбачена правом укладення громадянином контракту для проходження військової служби, в тому числі короткострокового на особливий період не менше 1 місяця.
Варто додати, що військові комісаріати Закарпатської області у своїй діяльності керуються виключно вимогами чинного законодавства. Саме тому керівництво облвійськккомату звернулося до закарпатців з проханням не піддаватися на вищеназвані провокації або дії невідомих осіб, які компрометують військових в контексті незаконного «відловлювання» призовників та закликало негайно звертатись до правоохоронних органів: «У разі виявлення таких фактів слід терміново повідомляти органи МВС за телефоном 102, або УМВС – (0312) 61-25-11 (чергова частина), СБУ – (0312) 61-31-00 (чергова частина), обласний військовий комісаріат – (0312) 67-20-67 (чергова частина)».

Віталій ІВАНОВ.

Довідка.
Черговий призов громадян на строкову військову службу з 1 жовтня 2014 року по 30 листопада 2014 року проводиться на підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” від 4 квітня 2006 року, Указу Президента України від 14 жовтня 2013 року №562/2013 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році”, а також Указу Президента України від 1 травня 2014 року №447/2014 “Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави”.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s