Близько півсотні військовослужбовців 80-ої окремої аеромобільної бригади незабаром приєднаються до своїх товаришів, які виконують бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої держави в межах антитерористичної операції. Захисників Вітчизни урочисто проводжали представники командування військової частини, рідні та близькі військовослужбовців, члени громадських організацій.
У своєму зверненні до особового складу виконуючий обов’язки командира частини підполковник Анатолій Іченський наголосив на тому, що завдання, які доведеться виконувати у зоні АТО будуть вкрай важливими.
– Ситуація, що склалася на територіях, які тимчасово захоплені незаконними бандитськими формуваннями є досить складною. Тому вимагаю від вас виваженості, розумної ініціативи, готовності дати гідну відсіч агресорам, – зазначив він.
Також офіцер закликав бійців суворо дотримуватися військової дисципліни та бути достойними девізу Високомобільних десантних військ Збройних Сил України – «Ніхто крім нас!».
У свою чергу голова Львівської обласної Спілки ветеранів Афганістану «НАШ ДІМ» Петро Ковалишин побажав хлопцям вдачі у ратній службі та разом із побратимами передав їм елементи захисного спорядження.
– Ми вже не перший раз допомагаємо нашим військовим. Тому до вибору оцих бронежилетів підійшли дуже виважено: вони легкі але, разом з тим, мають досить високий клас захисту. Вони нічим не поступаються іноземним зразкам, а виробник гарантує високі експлуатаційні характеристики.
На завершення заходу з напутньою молитвою за мир і спокій в Україні до воїнів-десантників звернувся військовий капелан Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви о. Михайло Білецький. Також він звершив обряд благословення військовослужбовців на військову службу.
Цього ж дня в межах виконання комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова представниками міської ради десантникам було передано два комплекти мобільного вогневого комплексу «Гарда-3».
Як розповів директор фірми-виробника «Пліт» Андрій Пегитяк такі мобільні вогневі точки стануть в нагоді нашим бійцям в зоні АТО.
– Правда вони не призначені для прямих бойових дій, але на блокпостах їх застосування є більш, ніж виправданим. Якщо споруду змонтувати з дотриманням технічних вимог то вона здатна захистити військовослужбовців від усіх видів стрілецької зброї. Вона складається з габіонних ящиків, що наповнюються сипучим матеріалом та бійниць для ведення вогню, а також перекриття.
Він також зазначив, що аналоги таких комплексів широко використовувалися підрозділами Північноатлантичного альянсу під час бойових дій на Близькому Сході.
Варто додати, що укріплення вже пройшли успішні випробування на військових полігонах Західного та Центрального регіону країни під час яких отримали схвальні відгуки від представників силових структур і, зокрема, оборонного відомства.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s