Надійне плече суспільства для Українського війська

Posted: 29.10.2014 by rmclviv in Захисник Батьківщини!
Позначки:, ,

Закарпатські волонтери передали бійцям в зону АТО продукти харчування, елементи спорядження та засоби гігієни. Зокрема, ініціативні групи з Ужгорода та Мукачева,визначили собі за мету придбати оптико-електронний прилад для візуалізації температурних полів та вимірювання температури. На тепловізор кошти збирали усім миром: проводили інформаційні кампанії, розповсюджували інформацію про захід усіма доступними методами та засобами. Їхні зусилля не виявилися марними.
На одному з етапів їм запропонували свою допомогу благодійники, які власним коштом придбали цінний для військових пристрій.
Впродовж останнього місяця наші краяни активно долучилися до цієї ініціативи. Ми також вирішили не стояти осторонь і вирішили придбали власним коштом один з таких приладів. На нашу думку два тепловізори краще ніж один, зазначив один з небайдужих закарпатців.
Допомогою опікуються й територіальні громади. Так, мешканці с. Ільниця, Іршавського району та члени благодійного фонду “Просвіта” зібрали та передали бійцям окремої гірсько-піхотної бригади необхідні речі: медикаменти, комплекти термобілизни, комплекти форменого одягу та значну кількість продуктів харчування. Також передали малюнки дітей-сиріт і інвалідів, зроблених від щирого серця та глибокого переживання.
Не залишаються байдужими до волонтерського руху і закарпатці, які проживають в інших країнах. Нещодавно друзі з Фінляндії передали для бійців в зону бойових дій два монокуляри та приціл нічного бачення.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s