На Рівненщині триває відновлення озброєння і військової техніки для підрозділів Збройних Сил України

Posted: 07.11.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , , ,

На Рівненщині, в окремій ремонтній частині оперативного командування «Північ» триває ремонт озброєння і військової техніки для визначених підрозділів Збройних Сил України.

Зокрема, в цеху ремонтні бригади завершують відновлення самохідних гаубиць 2С7 «Піон», самохідних артилерійських установок 2С1 «Гвоздика», реактивних систем залпового вогню БМ21 «Град» тощо.

До робіт залучаються як штатні працівники, так і направлені з центрів зайнятості, волонтери та студенти технічних спеціальностей Національного університету водного господарства та природокористування.

– Техніка для мого підрозділу практично готова, механіки водії навчені, розрахунки обстріляні. На мою думку, у нас вистачає і техніки, і боєприпасів. Що насправді потрібно, так це висококваліфіковані спеціалісти. На щастя, офіцери запасу нас значно підсилюють, – зазначив командир артилерійського дивізіону майор Андрій Браім.

Під час проведення ремонтів військовослужбовці прикладають максимум зусиль, щоб в найкоротші терміни здійснити якісний ремонт. Фахівці ремонтних груп постійно перевіряють технічний стан і справність всіх вузлів, агрегатів і систем, виконують регулювальні, кріпильні та налагоджувальні роботи, проводять діагностування озброєння.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s