У саперів – ротація

Posted: 07.11.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , ,

Зведений загін військовослужбовців інженерного полку, який дислокується у одному з райцентрів Львівщини сьогодні вночі повернувся із зони проведення антитерористичної операції до пункту постійної дислокації.

42 військовослужбовці зведеного загону виконували завдання на теренах Донецької області щодо обладнання лінії оборони. За декілька місяців перебування на буремному Сході України бійці-сапери відбудували більше ніж 30 взводних опорних пунктів, відрили не один кілометр лінії траншей, окопів під бойову техніку. Своє професійне свято – День інженерних військ ЗС України, солдати та офіцери загону зустріли на передовій.

Зі слів командирів підрозділів загону командира понтонно-мостового батальйону підполковника Руслана Сасюка та командира інженерно-позиційного батальйону підполковника Андрія Туза, особовий склад із честю виконав усі поставлені вищим командуванням завдання.

Зустрічали воїнів-героїв рідні та близькі, а також представники духовенства та органів місцевої влади. Зокрема секретар Самбірської міської ради полковник у відставці Володимир Дацюк, заступник Самбірського міського голови Юрій Леськів та отець Микола ЛИСЬКО.

За проявлену мужність та високу оперативність у виконанні поставлених завдань, командир військової частини полковник Олександр Корольов на стройовому плацу полку вручив грамоти від Міністра оборони України й командування частини особовому складу зведеного загону, який повернувся із зони АТО.

Поряд із цим, весь особовий склад частини проводжав у зону АТО військовослужбовців окремого інженерно-технічного батальйону, сформованого на базі військової частини.

Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s