Військові автомобілісти з Львівщини щодня забезпечують необхідними комплектуючими для відновлення армійського автотранспорту

Posted: 11.11.2014 by rmclviv in озброєння та військова техніка
Позначки:, , , , ,

Із початком проведення антитерористичної операції на сході України, колектив автомобільної бази Центрального автомобільного управління Збройних Сил України Озброєння Збройних Сил України, де командиром полковник Михайло Саф’ян, перейшов на посилений режим роботи. У короткі терміни автомобілісти зняли з консервації та передали у війська всю придатну автомобільну техніку, яка зберігалася на базі, а у ремонтні підрозділі налагодили безперебійне постачання необхідних запчастин. Крім цього колектив бази приступив до невластивих функцій — власними силами почав відновлювати військові автомобілі, які потребують капітального, або регламентного ремонту. І такого автотранспорту вже відправлено понад 30 одиниць.
Військовослужбовці частини неодноразово перебували в зоні АТО, де надавали допомогу у відновленні автотранспорту, забезпеченні необхідними комплектуючими для ремонту. Нещодавно відбулася чергова ротація фахівців-автомобілістів.
Основним завданням цього військового колективу, насамперед, є забезпечення якісного зберігання автомобільного майна; підготовка та видача по плановим і мобілізаційним нарядам агрегатів, запасних частини і комплектуючих для потреб армії.
Загалом на автомобільній базі зберігається близько 16 тисяч тон автомобільного майна. Це приблизно 750 умовних вагонів. На забезпечені бази перебуває чимало військових частин та установ, в яких знаходиться більше 12000 одиниць автомобільної техніки.
Для освоєння таких масштабів існує потужна матеріально-технічна складова і чимала територія. Зокрема, власне для зберігання автомобільного майна і техніки на технічній території частини розміщено сховища, у яких можна розмістити майже 19 тисяч тон автомобільного краму. Слід зазначити, що під час будівництва вони обладнувались висотними стелажами і рухомими кран-штабелерами. А також розподілені по видах і номенклатурі майна, що дозволяє в короткі терміни здійснити одночасно прийом і видачу великої кількості запасних частин та агрегатів.
— Останнім часом робота на нашій базі значно пожвавішала, — розповідає начальник бази полковник Михайло Саф’ян. — Заявки на постачання необхідних запчастин та комплектуючих для потреб ремонтних підрозділів реалізовуємо постійно. Наприклад, сьогодні відвантажили кабіну для ГАЗ-66, «мости» для ЗІЛів та Уралів. Біля сховища автошин — працюють бригади як на розвантаження, так і на відвантаження нових коліс різного діаметру. Тобто працюємо не лише на видачу, а й на поповнення запасів.
Він також зазначив, що на базі триває накопичення акумуляторних батарей різних типів, які постачаються напряму з заводу виробника. А завдяки висококласним спеціалістам, які працюють у цьому військовому колективі, завдання щодо забезпечення процесу відновлення військового автотранспорту, виконуються якісно і вчасно.

Вадим БАКАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s