Захисники Батьківщини у прямому ефірі «Львівської хвилі»

Posted: 14.11.2014 by rmclviv in Захисник Батьківщини!
Позначки:, , ,

В прямому ефірі популярної на Галичини радіостанції «Львівська хвиля» протягом години спілкувалися з ведучим та слухачами військовослужбовці 80-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України майор Василь Дзяма та старший прапорщик Руслан Панезьоров.
Ці десантники разом зі своїми підрозділами брали участь у багатьох боях за нашу Батьківщину. Тож розмова насамперед йшла про неоголошену війну на Донбасі.
– Ми побували в багатьох «гарячих точках» на Донбасі, – почали свою розповідь бійці. — Звільняли Слов’янськ, обороняли міста і села, у Луганському аеропорті відбивали численні атаки, допоки він не був вщент зруйнований. Ми бачили, як з кожним днем в цьому регіоні з’являлося все більше військовослужбовців російської армії. Багатьох ми брали в полон. Вони зізнавалися, що їхні командири переконували їх, нібито українська армія не хоче воювати і відступає. І їхнє завдання – пройти переможним маршем по Донбасу. Проте тут вони побачили, що наша армія воювати вміє і легкої прогулянки не вийде.
У прямому ефірі десантники спростували й декілька стереотипів, що зараз ширяться в суспільстві. Вони заперечили, що на Донбасі мало людей, які підтримують українську владу.
– Напевно, треба бути сміливою людиною, аби бути українським патріотом на Донбасі, і такі сміливі люди там є. Нас зустрічали словами підтримки, нам допомагали як могли ці люди. І ця підтримка там відчувається дуже сильно.
Також десантники спростували думку одного зі слухачів про те, що військовим підрозділам не видають належного озброєння, яке зберігається на складах.
– Зараз наші підрозділи одержують всю необхідну зброю та озброєння, – підкреслили військові. – Вона надходять з армійських складів. Тож чутки про «законсервовані запаси» є неправдивими. Техніка надходить у різному стані. Деякі машини досить добрі, а деякі доводиться нам відновлювати і допомагають нам у цьому добровольці-патріоти. От наприклад нещодавно цілий колектив механіків одного з заводів долучився до ремонту військової техніки.
Зараз військовослужбовці – часті гості в студіях телеканалів і радіостанцій Львівщини. Такі візити дуже корисні, адже сприяють поширенню правдивої інформації про ситуацію на сході.

Владислав НАЗАРКЕВИЧ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s