Учні з трускавецької загальноосвітньої школи відвідали артилеристів

Posted: 20.11.2014 by rmclviv in Військово-патріотичне виховання
Позначки:, , , ,

Більш ніж півсотні дітей приїхали до військових, які готуються вирушити у зону АТО. Школярі окрім подарунків привезли ще й концертну програму. Проте військові теж не пасли задніх і першими влаштували для школярів екскурсію територією частини та продемонстрували зразки озброєння артилерійської бригади.
Спочатку дітям показали артилерійську зброю, розповіли на що вона здатна. А потім дали змогу повністю її обдивитися, сфотографуватися та навіть побувати у БТРі, адже хто не мріяв хоча б раз у живу побачити гармату, БТР та інші військові машини?
Після цієї екскурсії у школярів була дійсно щира дитяча усмішка. Наступні їхні розмови складалися лише з вражень. Звичайно приємно слухати їхні розмови: а чи бачив, яка пушка, коли я виросту я обов’язково стану військовим і буду з них стріляти, а який класний танк, а як він швидко їздить…
Після екскурсії учні трускавецької школи влаштували концертну програму для військових. Вона не була схожою до вже звиклих концертів. Діти співали нові українські патріотичні пісні. В багатьох військових це викликало чоловічу сльозу. Учні також читали вірші, гуморески. Словом, концерт був дуже цікавим і зал лише наповнювався все новими глядачами.
Один з офіцерів артилерійської бригади розповідає, що такі заходи потрібні, як і дітям, так і військовим. Адже таким чином солдат буде знати кого він захищає, а діти виховуються справжніми патріотами.
Школярі дивилися на військових, як на героїв. Вони хотіли з ними фотографуватися, обніматися та просто розмовляти. Спочатку від такої уваги солдати навіть червоніли. Але потім звикли і почали розповідати про свою службу, демонстрували на мобільних телефонах відео, як стріляють гармати. Напевне саме тому після концерту ніхто не спішив розходитися, а навпаки намагалися вловити кожну приємну хвилину спілкування. Військові запросили школярів скуштувати солдатської каші. Між тим – їхні бесіди точилися й далі.
Як зазначає представник Львівського обласного військового комісаріату капітан Олег Полутренко, після подій на сході України подібній роботі з патріотичного виховання молоді приділяється особлива увага. Зараз військкомати готові співпрацювати з усіма охочими взяти участь у військо-патріотични заходах. Зокрема, так відбулося і цього разу. До обласного військкомату звернулася директор СЗШ №3 міста Трускавця Львівської області, та сказала, що діти приготували концертну програму, яку хочуть показати військовослужбовцям. Успіх школярів очевидний, адже військові запросили дітей приїхати до них ще раз.

Роман ПОРОНЮК.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s