У Тернополі військові журналісти провели круглий стіл: “Особливості роботи засобів масової інформації в умовах загрози національної безпеки України”

Posted: 21.11.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,

У Тернополі у медійній студії кафедри журналістики Тернопільського національного педагогічного університету відбувся круглий стіл за участю військових журналістів Міністерства оборони України та студентів журналістів Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка на тему: “Особливості роботи засобів масової інформації в умовах загрози національної безпеки України”. У заході, окрім студентів кафедри журналістики, взяли участь офіцери Західного регіонального медіа-центру оборонного відомства на чолі з начальником підполковник Олександром Поронюком. Учасники круглого столу обговорили актуальні питанння в інформаційному просторі в умовах неоголошеної війни.

Учасник АТО у складі прес-центру антитерористичної операції підполковник Тарас Грень розповів присутнім про тонкощі журналістської роботи у зоні АТО.

— Від того як журналісти будуть висвітлювати події, які відбуваються у тому числі і на сході України, так будуть почувати себе і наші громадяни. Інформацію необхідно перевіряти і перш ніж подавати переконатися достовірність джерела, — зазначив підполковник Тарас Грень.

Василь ЛАБАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s