У Львові пройшов науково-практичний семінар для вчителів предмету «Захист Вітчизни»

Posted: 27.11.2014 by rmclviv in Військово-патріотичне виховання
Позначки:, , ,

У 58 будинку офіцерів пройшов науково-практичний семінар на тему: «Особливості військово-патріотичного виховання допризовної учнівської молоді». У ньому взяли участь близько 40 вчителів предмету «Захисник Вітчизни» загальноосвітніх навчальних закладів міста Львова. Також до участі в обговоренні цієї теми були запрошені військовослужбовці Збройних Сил України, представники обласного військового комісаріату, Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, навчально-методичного центру освіти міста Львова, громадських організацій.
У вступному слові до учасників семінару методист навчально-методичного центру освіти міста Львова Борис Шарун зазначив, що у період воєнних дій на сході країни і агресії суміжної держави – питання патріотичного виховання молоді, підростаючого покоління захисників Батьківщини набувають особливого значення і змісту. Він поінформував присутніх про новий проект програми предмету «Захист Вітчизни», який запропонувало до обговорення педагогів Міністерство науки і освіти України і запросив гостей до слова.
Зокрема, про вплив засобів масової інформації на формування патріотизму учасникам семінару розповів кореспондент друкованого органу Міністерства оборони України «Крила України» майор Владислав Назаркевич. А представник кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ Академії сухопутних військ підполковник Олександр Капінус ознайомив викладачів предмету «Захист Вітчизни» про сучасні загрози та виклики, з якими стикнулися військові під час бойових дій на Донбасі у плані психологічного тиску агресора на українських солдатів та офіцерів. Також він розповів про роботу військово-патріотичного спрямування, яка ведеться із курсантами вищого військового навчального закладу.
Загалом розмова у аудиторії 58 будинку офіцерів точилася конструктивна. Учасники науково-практичного семінару активно брали участь в обговоренні питань, що розглядалися. Наприклад, представнику Львівського обласного військового комісаріату державному службовцю Петру Деленку довелося відповідати на низку запитань, що стосувалися сучасних змін у законодавстві щодо строкової військової служби та військової служби за контрактом, які були викликані подіями у східних областях України.
У свою чергу, завідувач військово-історичного музею 58 будинку офіцерів Сергій Паліса закликав присутніх до плідної співпраці у галузі військово-патріотичного виховання, адже у найстарішому військово-історичному музеї України, що у Львові, зібрані унікальні експонати. Він повідомив учасникам, що в музеї вже розпочато роботу щодо збору нових, сучасних предметів, які мають військову історичну цінність. Наприклад, із зони проведення антитерористичної операції вже отримано декілька взірців озброєння, яке там використовується.

Вадим БАКАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s