Із зони проведення АТО повертається батальйон територіальної оборони Львівської області

Posted: 05.12.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

Сьогодні, 5 грудня, близько десятої години ранку мешканці Львова зустрічали військовослужбовців батальйону територіальної оборони Львівської області, які у зоні проведення антитерористичної операції упродовж більше п’ятьох місяців виконували на Луганщині важливі завдання із захисту суверенітету України.
Родичі та друзі воїнів почали збиратися у центрі міста біля пам’ятника Т. Шевченку ще о дев’ятій ранку. Вони не бачили своїх близьких, які були на Сході, майже півроку, тому з нетерпінням чекали зустрічі з ними. Серед зустрічаючих було чимало й пересічних львів’ян, які поряд із родинами військовослужбовців приготували для них квіти, кульки, прапори України.
Колона автобусів з тербатівцями проїхала центральним проспектом Львова і зупинилася біля пам’ятника великого Кобзаря. Рідні кинулися до автобусів, аби зустріти захисників. Під звуки військового оркестру мужні воїни одразу опинялися в міцних обіймах своїх коханих, батьків, дітей… Всіх переповняли сльози радості, що вони повернулися живими і неушкодженими.
Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки Львівського обласного військового комісара підполковник Олександр Тіщенко, який разом із тербатівцями повернувся на Львівщину, батальйон гідно виконав всі завдання. Витримав всі запеклі бої. Не поступився жодним клаптиком української землі. Він зазначив, що нажаль, без втрат не обійшлося, є загиблі, поранені і такі, що потрапили у полон.
— З матеріального боку складнощів у них не було, — розповідає обласний військком. — Львівським тербатівцям допомагала влада, дуже багато зробили волонтери. Але й були проблеми, наприклад, із транспортом. Під час ведення бойових дій багато машин ламалися, адже свого часу багато років відпрацювали у народному господарстві. А останніми тижнями через морози машини погано заводилися.
— Там було дуже важко і фізично, і морально, але ми трималися, розуміючи те, що протиставити ворогу можемо лише стрілецьку зброю, — розповідає молодий військовослужбовець на ім’я Дмитро. — Трималися думкою, що за нами наші рідні і близькі.
Слід зазначити, що сьогодні до Львова прибула перша частина особового складу батальйону, решта рухається у колоні із технікою та майном і незабаром теж дістанеться рідного краю. Після чого всі військовослужбовці відпочинуть у двотижневій відпустці, а по її закінченні увійдуть до складу однієї з механізованих бригад, що дислокується на Львівщині, де розпочнуться заходи бойового злагодження підрозділів.

Вадим БАКАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s