Львівські волонтери відвідали військовослужбовців Дрогобицького гарнізону

Posted: 09.12.2014 by rmclviv in Благодійність
Позначки:,

Ініціативна група львівських волонтерів, на чолі із Валерієм Веремчуком відвідала одну з артилерійських військових частин оперативного командування «Північ». До артилеристів-реактивників з Дрогобича хлопці завітали не з порожніми руками.
– Цього разу ми привезли військовим певним чином «прокачані» електронні ґаджети, що здатні суттєво полегшити керування вогнем артилерії, – розповів Валерій. – Подібні пристрої успішно пройшли випробування в боях з терористами, сепаратистами та російськими найманцями. Тож тепер надійшла черга познайомитися з ними й тим військовослужбовцям, які посилено готуються в тилу до виконання подальших завдань за призначенням, – розповів він.
Натомість командир частини полковник Григорій Дем’янчик зауважив, що дані просторої не лише «… суттєво полегшать роботу підлеглих», а й виведуть її на вищий рівень.
– Це, перш за все, пристрої, що покликані полегшити та удосконалити життя людей. У нашому випадку – ці ґаджети допоможуть більш точно та ефективно готувати данні польотного завдання. А найголовніше вони формують його у рази швидше. Це дуже важливо і під час навчання, і, звичайно, в бойових умовах, – наголосив офіцер.
Варто зазначити, що електронні помічники постійно оновлюватимуть програмне наповнення аби кожний залп наших артилеристів завершувався відмінним результатом.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s