На Закарпатті офіцерів окремої гірсько-піхотної бригади вшанували державними нагородами (посмертно)

Posted: 12.12.2014 by rmclviv in Новини та події

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Василь Губаль вручив вдовам закарпатських військових, які загинули в боях із бандитськими угрупуваннями на сході країни державні нагороди. Зокрема, вірність Військові присязі офіцерів окремого гірсько-піхотного батальйону капітанів Дмитра Георгієва та Юрія Білоброва, а також особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України було вшановано орденами імені Богдана Хмельницького ІІІ ст. (Указ Президента України № 817/2014 від 21 жовтня 2014 року).
Під час спілкування з дружинами офіцерів – Мариною та Валентиною, очільник області поцікавився станом справ у родинах, їхніми потребами.
Також поінформував про те, що в краї активовано цілий спектр питань, пов’язаних із вирішення житлових проблем родин військовослужбовців, які загинули в боях з сепаратистами, терористами та їх найманцями.
А ще він зазначив, що попри численні звернення до органів центральної державної влади, Закарпаття й досі не внесено до переліку областей, яким, згідно з постановою Кабінету Міністрів, передбачені кошти на житло для таких родин. Однак зауважив, що спрямував чергове звернення – цього разу на адресу народних депутатів України від Закарпаття – з проханням активно попрацювати у Верховній Раді над цією суспільно-важливою проблемою та знайти шляхи її позитивного вирішення.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s