Маленькі львів’яни підтримують своїх близьких в зоні АТО

Posted: 15.12.2014 by rmclviv in Військово-патріотичне виховання
Позначки:,

У Львові, напередодні Дня Святого Миколая, близько сімдесяти дітей взяли участь у святковій акції «Святий Миколай для військових». Захід відбувся у творчих майстернях 58 Будинку офіцерів, відомому у Західному регіоні своїми патріотичними заходами та атракціями.  
Власне, дітки військовослужбовців, які нині виконують бойові завдання на сході країни в межах антитерористичної організації спробували свої сили у виготовленні ялинкових прикрас, Ангеликів «З Україною в серці», персонажів різдвяної шопки. Також їм продемонстрували та навчили правилам   декорування різдвяних дерев’яних іграшок, листівок.
За словами директора 58-го Будинку офіцерів Віталія Провозіна було розглянуто декілька варіантів проведення заходу.
– Спочатку ми хотіли провести декілька майстер-класів за символічну плату аби згодом за виручений кошт придбати нашим військовим різдвяні подарунки. Але ми від цього формату згодом відмовилися. Справа у тому, що під час мого перебування з концертом у зоні проведення антитерористичної операції я у спілкуванні з бійцями довідався, що їм найкращим подарунком є відчуття того, що про них піклуються їх ні рідні, близькі, знайомі. Тому, вже після повернення зі сходу я виступив з ініціативою про те, щоб діти власними ручками виготовили подарунки для своїх батьків, якщо є не для своїх батьків, то для інших військовослужбовців. Я ще б додав, що спостерігаємо унікальну,  і, певним чином, виняткову ситуацію – коли дітки не лише чекають на подарунки від Святого Миколая, а й самі прагнуть зробити подарунки своїм батькам, рідним, родичам, які захищають територіальну цілісність нашої держави, – наголосив він.
Як розповіли учасники майстер-класів Вікторія, Юлія та Роман свої листівки та Ангелики вони виготовили для своїх рідних та обов’язково чекатимуть на них вдома із перемогою.
Варто зазначити, що з-поміж роботи діти також записали відеозвернення до солдатів, з побажаннями повернутись живими та здоровими. Вже незабаром увесь творчий доробок маленьких львів’ян буде доставлено до адресатів.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s