Подарунки від маленьких львів’ян дійшли до адресатів

Posted: 20.12.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:

Старобільську центральну районну лікарню завітали військовослужбовці, які нині дислокуються на Луганщині. Захід не був спеціально спланований, тому для лікарів та маленьких пацієнтів з мамами це стало приємним сюрпризом. У День Святого Миколая військові завітали до малечі дитячого відділення з подарунками. Для дітей привезли м’які іграшки, книжки, казки, олівці, фломастери, фарби, які були зібрані дітьми з Львівщини та передані в рамках акції «Подаруй радість дітям Сходу».
Найменші пацієнти побачивши кольорову м’яку іграшку одразу тягнули рученята і щось вигукували на своїй «дитячій» мові. Малеча отримувала іграшку, а мати – книжки з казками, щоб неодмінно прочитати їх дитині перед сном.
Трохи старші дітки із зацікавленістю дивились на людей у камуфльованій формі, а беручи подарунки – дякували.
У дитячих очах можна було прочитати запитання: «А де ж солодке?». На це була відповідь: «коли одужаєте приходьте до нас у гості і будуть вам солодощі».
Коли військові відвідали останню палату і вже збирались виходити, їх зупинила завідувач дитячим відділенням Валентина Миколаївна та від імені всього медичного персоналу подякувала за подарунки. До коридору вийшли і мами з діточками та попросили сфотографуватись на згадку…
На останок військовослужбовці побажали діточкам скорішого одужання та поменше потрапляти до лікарні. У відповідь почули слова великої подяки на адресу Львівських діток та мирного неба над головою. Адже Схід і Захід – Єдина Україна.

Сергій БЕРЕЦЬ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s