Українська армія отримала гуманітарну допомогу з Польщі

Posted: 22.12.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, ,

Вже не вперше Республіка Польща демонструє свою підтримку українському народові в його прагненні приєднатися до європейських цінностей. Так, нещодавно на території однієї з військових частин Тилу Збройних Сил України було прийнято гуманітарний вантаж орієнтовною вартістю у 3,5 млн. євро.
Як розповів представник військової частини від Уряду Республіки Польща для потреб Збройних Сил України надіслано чимало раціонів сухого пайка, а також елементів особистого спорядження військовослужбовців – балаклави, військові рюкзаки, фуфайки з довгими рукавами, рукавиці, рушники, черевики польові, сумки для спорядження тощо.
–     Хочу зазначити, що з часу агресивних дій росіян на сході країни алгоритм доставки таких вантажів з європейських країни було значно переглянуто, а завдяки оптимізації чинного законодавства – у рази зменшено час перетину Державного кордону та їхнього митного очищення. Тобто, до нас вантаж прийшов уже розмитненим, що дозволило негайно приступити до розвантаження, – зазначив він.
Слід додати, що вже найближчим часом отриманий гуманітарний вантаж буде доставлено нашим бійцям у зону проведення антитерористичної операції.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s