На Закарпаття відбувся тренінг «Знати, щоб врятувати”

Posted: 23.12.2014 by rmclviv in аспекти бойової підготовки
Позначки:, , , , ,

В Ужгороді, у Закарпатському обласному військовому комісаріаті завершено тренінг з тактичної медицини «Знати, щоб врятувати». Впродовж двох днів досвідчені інструктори громадської організації «Медичний загін спецпризначення «Білі берети» передавали усім охочим свої знання та досвід з надання медичної допомоги під час бойових дій та надзвичайних ситуацій. Варто зазначити, що участь у 22-годинному курсі взяли сорок учасників, а саме – представники військових частин місцевого гарнізону, медичні працівники, студенти-медики, волонтери, добровольці, школярі з Києва, Черкас, Тернополя, Іршави, Ужгорода.
– Проведення такого заходу на тлі агресивних дій росіян та незаконних бандитських формувань на сході крани є вкрай важливим, – розповів представник військового комісаріату. – Саме тому ми надали усе необхідне для якісного його проведення: приміщення актової зали, літні класи, місце для проживання й харчування, – зазначив він.
Власне, навчальні години було розподілено на три тематичні блоки – «Тактична медицина в червоній зоні», «Тактична медицина в жовтій зоні» й «Тактична медицина в зеленій зоні». Під час них учасники навчилися вірно оглядати та оцінювати стан пораненого, зупиняти кровотечі, налагоджувати функцію зовнішнього дихання, проводити декомпресію, серцево-легеневу реанімацію. Також вони опанували ази накладання правильних пов’язок та шин для подальшого ефективного лікування ушкоджень, ознайомилися з механізмом виникнення, формами та етапами ліквідації у ймовірного пораненого спонтанного пневмотораксу. Чимало часу інструктори віддали роботі з джгутами, перев’язувальними матеріалами, а ще – методиці відновлення об’єму циркулюючої крові та роботи із внутрішньовенними катетерами.
– Знання та навички, які ми намагаємося передати учасникам під час таких тренінгів знадобляться і за мирного часу, і в умовах бойових дій, – наголосив один з організаторів тренінгу Ерік Глеба. – Наша мета полягає в тому аби у стислі терміни підготувати якомога більше людей, спроможних за будь-яких нестандартних ситуацій не лише надати першу домедичну допомогу, організувати розгортання медичної допомоги, а й керувати, за потреби, мобільними медичними пунктами. Ідея цього тренінгу – донести й передати свої навички бійцям, які братиму участь в антитерористичній операції, волонтерам, які часто виїжджають та працюють на сході країни та добровольцям, які бачать себе у перспективі в якості польових санітарів, – зазначив він.
На завершення тренінгу усі учасники склали професійний іспит: виконали тестові завдання, спеціалізовані навчальні вправи з долікарської допомоги, та отримали сертифікати учасників вишколу з тактичної медицини.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s