Бійців АТО привітали Дід Мороз у компанії колядників

Posted: 02.01.2015 by rmclviv in Новини та події
Позначки:,

Рік синьої дерев’яної кози творча група 58 будинку офіцерів, що у Львові, зустріла разом із бійцями – учасниками Антитерористичної операції на сході країни. Мистецьке привітання для них підготували Віталій Провозін (дід Мороз), Ірина Дзьоба (Маланка), Тетяна Петраківська (колядниця) та акомпаніатор Андрій Сеник.
Як розповів ініціатор цієї новорічної подорожі, начальник 58 будинку офіцерів Віталій Провозін для того аби підтримати бійців довелося подолати майже півтори тисячі кілометрів.
– Так, відстань не мала і погодні умови були в дорозі не найкращі, однак ми дуже хотіли підтримати наших хлопців саме так – особисто. Досить швидко склали концертну програму, до якої увійшли колядки, українські народні пісні, новорічні вітання. Також привезли подарунки від львівських волонтерів з села Суховоля: солодощі, вареники, теплі речі, майже сто кілограмів ковбасних виробів.
Перші дні Нового року виявилися вкрай напруженими для львів’ян, адже вони відвідали чимало військових підрозділів. Знайшлися у їхньому арсеналі влучне слово та гарна пісня і артилеристам, і десантникам, і гірським піхотинцям, і зв’язківцям.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s