Аспекти невідкладної медичної допомоги в зоні проведення АТО

Posted: 26.01.2015 by rmclviv in надзвичайна ситуація
Позначки:, ,

Аспекти невідкладної медичної допомоги в зоні проведення антитерористичної операції обговорили нещодавно учасники координаційної наради, що відбулася в приміщенні поліклініки Красноармійської центральної лікарні, Донецької області. До обговорення проблемних питань долучилися начальники медичної служби силових структур, добровольчих батальйонів, медики-волонтери та начальники районних лікарень, які здійснюють медичну підтримку в прифронтовій полосі. Зокрема, своїми напрацюваннями та думками поділилися з колегами начальник відділу медичного забезпечення штабу АТО полковник медичної служби Олександр Гнесь, заступник начальника центру військово-медичного управління ЗСУ полковник медичної служби Олександр Лабонець, начальник медичної служби об’єднаного угрупування Національної гвардії України підполковник медичної служби Андрій Коробкін та начальник управління охорони здоров’я Державної прикордонної служби України генерал-майор Валентин Волоха.
Під час спілкування було визначено алгоритм дій з координації зусиль між медичними працівниками військових формувань, волонтерами та цивільними лікарями. Запропоновано ймовірні шляхи евакуації із зони обстрілу, або з поля бою, поранених, транспортування медичними бригадами їх до медичних закладів з подальшим наданням кваліфікованої медичної допомоги. Також чимало уваги було приділено проблемі взаємодії з цивільними лікарнями. Свої пропозиції та можливості оголосив перед присутніми головний лікар екстреної медицини Донецької області Ігор Кияшко, а також начальники районних лікарень.
– Найголовніше наше завдання – це порятунок пораненого військовослужбовця, – зазначила у своєму виступі ініціаторка зустрічі народний депутат України, координатор АТО з медичних питань Оксана Корчинська.
На завершення заходу учасники дійшли спільного знаменника в тому, що медичні працівники, військові, волонтери мають діяти єдиною командою. Крім того було зазначено, що усі медики готові надавати допомогу не лише силовикам – учасникам АТО, а й цивільному населенню. А також було відзначено, що після ґрунтовного аналізу потужностей районних лікарнях, у деяких з них буде посилено лікарський склад необхідними профільними спеціалістами та медичним військовим персоналом.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s