УВАГА!!! ТЕРМІНОВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

Posted: 30.01.2015 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , ,

yak-namalyuvati-znakСьогодні, 30 січня 2015 року, на Львівщині представниками Військової контррозвідки Служби Безпеки України та Військовою службою правопорядку Збройних Сил України було попереджено спробу несанкціонованої фотовідеозйомки переміщення військових підрозділів та вантажів представниками декількох телеканалів. Із журналістами проведено профілактичну бесіду і роз’яснено вимоги чинного законодавства України.
Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м. Львів) нагадує, що в Україні тривають заходи особливого періоду та надзвичайного стану. Звертаємо увагу представників усіх без винятку засобів масової інформації, що робота журналістів у військах відбувається виключно за акредитацією!
З метою безпеки військовослужбовців та успішного виконання ними поставлених завдань, категорично заборонено висвітлювати у ЗМІ: переміщення особового складу , військової техніки, вантажів військового призначення будь-яким транспортом, а також, оприлюднення кількості особового складу, маршруту їхнього руху та кінцевих пунктів призначення!
Для унеможливлення подібних інцидентів у подальшому, прохання до керівників ЗМІ та журналістів  ознайомитись та вивчити наступні вимоги:

1.   http://archiveshare.net/archive/31012015/http://wp.me/p1kYWk-1aI/

2.    http://www.mil.gov.ua/dlya-zmi/instrukcziya-pro-poryadok-dopusku-praczivnikiv-zmi-na-obekti-minoboroni-ta-zs-ukraini/

Начальник Регіонального медіа-центру
Міністерства оборони України (м. Львів)
підполковник   Олександр Поронюк

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s